Telefon:

889 105 721
Zapytaj o fotobudkę

FAQ

Fotobudka / Fotokabina - często zadawane pytania

Na terenie Polski posiadamy ponad 30 fotobudek. Fotobudki transportujemy w dowolne wskazane miejsce w Polsce a transport jest w cenie wynajmu fotobudki.
Oczywiście - każda fotobudka posiada w pełni profesjonalne oświetlenie, pozwalające uzyskać bardzo dobrą jakość zdjęć.
Tak, zapewniamy personel, który będzie czuwał nad prawidłową pracą fotobudki, ale także zapewni wsparcie przy robieniu zdjęć.
Czas wydruku jednego zdjęcia zrobionego w fotobudce to około 12 sekund - ponieważ używamy w naszych fotobudkach najwyższej jakości drukarek termosublimacyjnych. Zdjęcie drukowane jest od razu po zrobieniu.
Tak. Zdjęcia oraz gify zrobione w naszych fotobudkach można z łatwością przesyłać drogą mailową oraz bezpośrednio na Facebook lub Instagram przy wykorzystaniu hashprintera, a nagrane filmiki można błyskawicznie umieszczać w serwisie YouTube.
Paleta rekwizytów do zdjęć, które udostępniamy jest bardzo szeroka i ciągle uzupełniana o nowe elementy. Na wyposażeniu fotobudek znajdują się przede wszystkim humorystyczne nakrycia głowy (kapelusze, czapki, peruki), okulary, maski, tabliczki z napisami, zabawki oraz wiele innych rekwizytów.
Nie. Wynajmując naszą fotobudkę wraz z obsługą mają Państwo możliwość wykonania dowolnej liczby zdjęć.
Green Screen to technologia wykorzystywana w naszych budkach dzięki, której zielone tło na którym zostało wykonane zdjęcie jest automatycznie usuwane. Następnie można dowolnie skonfigurować tło dopasowując konkretną warstwę i tworzyć niepowtarzalne zdjęcia z wyszukanym tłem.
Fotobudka Party to samo urządzenie, natomiast Fotobudka Classic to fotobudka z kabiną
Wymiary fotobudki party: 80cm. szerokości/40cm. głębokości/ 172cm. wysokości
Wymiary fotobudki z kabiną: 160cm szerokości/ 200cm. długości/ 200cm. wysokości
Mamy na terenie Polski ponad 30 fotobudek, przez co nie ma ograniczeń w dowozie fotobudki w dowolne miejsce w Polsce. Transport fotobudki jest w cenie wynajmu fotobudki.
Wystarczy około pół godziny. Przyjeżdżamy wcześniej i instalujemy wszystko zgodnie z życzeniami.
Czas ten nie jest wliczany do ceny wynajmu fotobudki. Płacisz tylko czas pracy fotobudki, które uzgodniliśmy jako godziny wynajmu
Demontuje się fotobudkę oczywiście krócej niż montuje, ok. 20.min - fotobudkę party wyłącznie się wynosi
Na każdy wynajem fotobudki przyjeżdża obsługa do obsługi, która nie tylko czuwa nad prawidłową pracą fotobudki, ale również pomaga przy robieniu zdjęć.
Wyłącznie osobom wynajmującym od nas fotobudkę możemy przekazać w formie pendrive wszystkie zdjęcia zrobione podczas wynajmu fotobudki. Możemy również na naszej stronie utworzyć galerię chronioną hasłem z wszystkimi zdjęciami z imprezy.
Tak, Każde zdjęcie może być opatrzone indywidualnym napisem, grafiką. Ponadto możemy wybrać layout zdjęcia - ilość i rozmieszczenie zdjęć na wydruku
Tak, nasze fotobudki ma system GREEN SCREEN. Oznacza to, że dowolne tło w formie  pliku graficznego fotobudka automatycznie podmienia na tło zdjęcia wykonanego w  naszych fotobudkach
Fotobudka ma własne profesjonalne oświetlenie, które pozwala na uzyskanie satysfakcjonującej jakości zdjęć nawet przy zupełnym braku oświetlenia
Istnieje możliwość zamówienia pamiątkowego fotoalbumu ze zdjęciami wykonanymi w fotobudce - bardzo fajna pamiątka oraz dobra zabawa dla gości którzy mogą wklejać wybrane przez siebie zdjęcia i wpisywać życzenia. Bezpośrednio z fotobudki można zrobione zdjęcie wysłać na Facebooka lub e-mail. Mamy również usługę hashprinter. Można również w fotobudce kręcić krótkie filmy (możemy zgrać je na płytę) i wysyłać na YouTube

REALIZACJE