Telefon:

606 341 641
Zapytaj o fotobudkę

Fotobudka Gdańsk

Fotobudka Gdańsk jest usługą, z którą obecnie pragniemy dotrzeć do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców nie tylko w Gdańsku, ale w całym Trójmieście i jego okolicach. Ufamy, że fotobudka Gdańsk jako innowacyjne rozwiązanie wzbudzi zainteresowanie i będzie chętnie wykorzystywana przez Klientów. Możliwości adaptacyjne fotobudki, którą chcemy zaprezentować są naprawdę spore, ponieważ sprawdzi się ona doskonale na weselach, chrzcinach, urodzinach i innych tego typu imprezach o charakterze rodzinnym. Ponadto fotobudka Gdańsk może być wykorzystana na przyjęciach firmowych, a co więcej posiada ona wiele funkcji, które fantastycznie spełnią wymagania kampanii reklamowej. Aby tak było nasi programiści po ustaleniu potrzeb Klienta przystępują do pisania aplikacji, która będzie kompatybilna z fotobudką i przyczyni się marketingowego sukcesu. W tym zakresie posiadamy już doświadczenie, bowiem współpracowaliśmy z rozpoznawalnymi w całej Europie markami, np.: Avon, AXA, Biedronka, Wella, McDonald's, Hortex, Douglas, Euronet, Castorama oraz wieloma innymi.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagania Klientów z województwa pomorskiego są bardzo wysokie i pragniemy oczywiście im sprostać. Dlatego też realizując wynajem bądź wykonując fotobudkę na zamówienie zawsze przykładamy baczną uwagę do szczegółów oraz wytycznych Zleceniodawcy. Idąc z duchem czasu zadbaliśmy o to, aby fotobudka Gdańsk posiadała opcję wykonania zdjęć z tłem w technologii Green Screen. Każdy Użytkownik może spersonalizować ekran startowy, a co niemniej istotne w czasach mediów społecznościowych fotobudka Gdańsk pozwala po zrobieniu zdjęcia bądź nagraniu filmiku na jego przesłanie na Facebook, Instagram, YouTube bądź Gifbox. Jest to opcja o tyle ważna, że pozwala osobom prywatnym na dzielenie swoimi przeżyciami, a z kolei firmom na prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych. 

Ufamy, że fotobudka Gdańsk spotka się z pozytywną reakcją, a my będziemy mogli dotrzeć do wielu Zainteresowanych z usługami, które promujemy, ale które też nieustannie nas pasjonują.

REALIZACJE