Telefon:

606 341 641
Zapytaj o fotobudkę

Fotobudka Lublin

Fotobudki już od dawna robią furorę za Oceanem, a także w Europie Zachodniej. Wreszcie dotarły również do Polski, a nasza firma pragnie zaoferować Państwu usługi z zakresu produkcji oraz wynajmu fotobudek najwyższej jakości! Z powodzeniem weszliśmy na polski rynek, ponieważ fotobudka Łódź oraz fotobudka Warszawa spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i zostały uznanie Klientów. Dlatego też postanowiliśmy, że naszym kolejnym produktem będzie fotobudka Lublin, którą pragniemy zaoferować nie tylko mieszkańcom Lublina i okolic, ale mamy nadzieję trafić do odbiorców na obszarze całego województwa lubelskiego.

Zapewniamy, że każda wyprodukowana i dostarczona przez nas fotobudka Lublin to sprzęt najwyższej jakości. Bazujemy na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, dzięki czemu korzystanie z naszych fotobudek to zarówno świetna zabawa jak i pokaźne pole możliwości, jeśli chodzi o wykorzystanie w marketingu. Fotobudka Lublin może zostać wyposażone w szereg aplikacji, nad którymi pracują nasi programiści, a co za tym idzie zbieranie danych teleadresowych czy wykorzystanie fotobudki do przesyłania fotografii na funpage nie stanowi żadnego problemu. Ponadto każda fotobudka Lublin wykonana na zlecenie będzie w pełni kompatybilna z wymaganiami Zleceniodawcy. Natomiast standardowe fotobudki w standardzie posiadają tak ważną w dzisiejszych czasach opcję, a mianowicie chodzi o możliwość błyskawicznej transmisji wykonanych zdjęć oraz filmików do portali społecznościowych i innych serwisów.

Wchodząc na lubelski rynek z naszą ofertą pragniemy dotrzeć do odbiorców prywatnych, ale też małych i dużych firm. Na swoim koncie mamy już bardzo wiele pomyślnie zrealizowanych projektów w tym zakresie, ponieważ z naszych usług korzystały znane na całym świecie marki. Fotobudka Lublin sprawi, że każda impreza rodzinna jak np. urodziny, wesele bądź wydarzenia związane z pracą nabiorą kolorytu i będą oryginalne, a zaproszeni goście będą świetnie się bawić.
Zachęcamy również gorąco do zapoznania się z naszą działalnością, którą bliżej prezentujemy na blogu.

REALIZACJE