Telefon:

889 105 721
Zapytaj o fotobudkę

Fotobudka Toruń

Fotobudka Toruń to innowacyjne rozwiązanie dedykowane Klientom z województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą działalność w zakresie produkcji oraz wynajmu fotobudek realizujemy na terenie całego kraju, ale oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o Klientach z Torunia i okolic, dzięki czemu także Państwo będą mogli skorzystać z możliwości jakie daje fotobudka Toruń.

Ogromna popularność jaką cieszą się na całym świecie fotobudki dotarła również do Polski, a nasza firma jako jedna z pierwszych postanowiła zająć się produkcją własnych fotobudek oraz ich udostępnianiem o czym mogą Państwo przeczytać na naszym blogu - ,Historia fotobudki PL . Z naszej oferty skorzystało już bardzo wiele prywatnych Klientów, ale również największych firm, które przy naszym wsparciu realizowały swoje kampanie reklamowe. Fotobudka Toruń daje bowiem szereg atrakcyjnych opcji, które sprawdzą się zarówno na uroczystości weselnej lub innym rodzinnym przyjęciu, jak i biznesowej imprezie. Mnogość opcji to największy atut, którym może pochwalić się Fotobudka Toruń. W fotobudce wykonać można tradycyjne zdjęcia, ale również świetnie się bawić robiąc niepowtarzalne fotografie, jak na przykład te z wykorzystaniem wbudowanego wiatraka. Co więcej nasza fotobudka Toruń pozwala na ekspresową transmisję wykonanych zdjęć do serwisów internetowych (Instagram, Facebook, Gifbox) oraz filmików (YouTube).

Wykonana przez nas na zamówienie fotobudka Toruń może być spersonalizowana pod kątem wymagań Klienta. Nasi programiści napiszą dla Zleceniodawcy dowolną aplikację, w którą zostanie wyposażona fotobudka, a dzięki temu gromadzenie danych teleadresowych albo przesyłanie zdjęć na funpage'a nie będzie stanowić najmniejszej trudności. Zamówienia tego typu realizowaliśmy w ostatnim czasie dla takich marek jak McDonald's, mBank czy Douglas, a więc możemy pochwalić się doświadczeniem. Zapraszamy na nasz blog, na którym prezentujemy zrealizowane projekty.

REALIZACJE