Telefon:

606 341 641
Zapytaj o fotobudkę

Fotobudka Poznań

Fotobudka Poznań to usługa, która szturmem zdobywa wielkopolski rynek, a wszystko dlatego że oferta, którą przygotowaliśmy jest kompleksowa i dopasowana zarówno do oczekiwań Klientów prywatnych jak i firm. Możliwości jakie daje fotobudka Poznań są ogromne. Mnogość funkcji, które posiada nasza fotobudka powoduje, że sprawdzi się fantastycznie na weselu, studniówce, urodzinach  jak i każdej innej imprezie okolicznościowej w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Co więcej musimy podkreślić, że nasza fotobudka Poznań to urządzenie,  które już wielokrotnie brało udział w imprezach o charakterze marketingowym, a to dlatego że sprawdza się w tym zakresie doskonale i jest wykorzystywane nie tylko w Polsce, ale na całym świecie do celów kampanii reklamowych.

Bardzo cieszy nas, że zainteresowanie fotobudką nieustannie wzrasta, a oferta którą przygotowaliśmy spotyka się z pozytywnym oddźwiękiem. To motywuje nas do wprowadzania coraz to nowym opcji w naszych fotobudkach, jak np. funkcja wykonywania zdjęć w technologii Green Screen. Prócz wspomnianej technologii, która jest swego rodzaju innowacją nasza fotobudka Poznań jest kompatybilna z takimi mediami społecznościowymi jak Facebook, Instagram, YouTube czy Gifbox dzięki czemu wykonane zdjęcie lub nakręcony materiał filmowy w kilka chwil może zostać udostępniony na portalu społecznościowym, a z tych obecnie korzysta bardzo wiele osób. Bogate zaplecze w postaci humorystycznych akcesoriów znajdujących się na wyposażeniu fotobudki powoduje, że każdy będzie mógł zrobić sobie nietypowe i bardzo ciekawe zdjęcie, które zawsze wywoła pozytywne skojarzenia. Nowa funkcja Fotobudka Poznań hasprinter pozwoli w ciekawy sposób zaktywizować strefę klienta lub zwrócić oryginalnie uwagę na stoisko podczas pikniku

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że fotobudka Poznań mam bardzo wiele do zaoferowania, a przekonają się o tym Państwo dopiero wówczas gdy znajdziecie się w jej wnętrzu i będziecie się fantastycznie bawić.

REALIZACJE